Команда професійних приватних виконавців забезпечує повний правовий супровід виконання судових рішень, нотаріальних написів, стягнення проблемної заборгованості у максимально стислі строки.

Бюро приватних виконавців України — не просто організація, а команда майстрів своєї справи, що прагнуть із кожним днем ставати ще більш кваліфікованими. Ми працюємо в різних регіонах, у нас був різний шлях до професії, але всіх нас об’єднує:

Спроможність впоратися з будь-якими проблемами
В Україні приватний виконавець — нова професія. Але результативність і досвід ідуть у цій сфері пліч-о-пліч. Тому до Бюро увійшли спеціалісти, які мали адвокатську практику і досвід роботи в органах державної виконавчої служби, судах, а також обіймали керівні посади в банківських та фінансових установах із питань стягнення проблемної заборгованості.

Високий рівень мотивації
Зарплатня приватного виконавця складається не з посадового окладу та надбавок за ранг і вислугу років, а безпосередньо залежить від результатів роботи. Чим ефективніше він працює, тим більше заробляє. Тому швидке примусове виконання судових рішень у повному обсязі — не лише у ваших, а й у наших інтересах.

Невпинне професійне зростання
Робота приватного виконавця потребує не тільки юридичних знань, але й комунікативних та психологічних навичок. У нашій професії немає вершин, підкоривши які можна розслабитися. Тому Бюро регулярно влаштовує семінари та круглі столи для обміну досвідом та підвищення кваліфікації.

Налагоджена комунікація зі стягувачем
Примусово виконувати судові рішення — означає щодня стикатися з новими складнощами. Але в схожих сферах вони можуть частково повторюватися. Тому Бюро не просто передає справу вільному виконавцю, а підбирає спеціаліста з огляду на її специфіку. А також надає стягувачу комплексні правові консультації.